Birçok sosyolojik olumsuzlukların yaşandığı günümüzde, kişi, kurum ve kuruluşların güvenliklerinin sağlanması daha da önem kazanmaktadır. Sizlerinde bildiği gibi, sağlıklı bir toplum ve çalışma hayatının oluşmasında, can ve mal güvenliğinin sağlanması temel ilkedir. 10.10.2004 tarihinde kabul edilerek, 26.06.2004 tarih ve 25504 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” un öngördüğü kriterlerde kurulmuş olan EVRENSEL ÖZEL GÜVENLİK LTD. ŞTİ. Olarak bizim ana görevimiz vizyonumuz, misyonumuz doğrultusunda sizlerin can ve mal güvenliğinizin sağlanmasıdır. Özel Güvenlik Hizmeti verdiğimiz birçok işletmenin ve Özel Güvenlik Sertifikası verdiğimiz yüzlerce gencimizin memnuniyeti bize ilimizde Özel Güvenlik sektöründe lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşatmaktadır.

Amacımız

Müşteri odaklı güvenlik ve kontrol hizmetini; Çağın gereklerine göre maksimum seviyede vermeye çalışmaktır.

Vizyonumuz

Güvenlik alanında, etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak; yüksek nitelikli kurumsal, dinamik ve yenilikçi yapısı ile sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Kişi kurum ve kuruluşların istekleri doğrultusunda içeriden veya dışarıdan gelebilecek her türlü  tehlikelere karşı tedbirler alıp, 7 gün 24 saat sürekli iş yerinin, tesisin ve personelin güvenliğini sağlamak.